Základní informace

Hrací místnost:

Sokolovna, klubovna 2. poschodí (vchod z Budějovické ulice).

Hrací dny:

ST 15:00 – 16:00 mládež, začátečníci

ČT 19:00 – 21:00 dospělí

Vedoucí: Ing. Zdeněk Havlůj – dospělí

e-mail: zdenek.havluj@quick.cz

Vedoucí: Alois Bartoš – děti

e-mail: abartos@volny.cz

mobil: 732 247 053

č. účtu: 12439301/0100

Přihlášení



Napsal uživatel   
Středa, 27 Prosinec 2006 11:23

Dne 27.12.2006 se uskute?nil ji 49. ro?nk tradi?nho vno?nho turnaje Tborsk V?. Vsledky dosp?lch i d?t najdete v ?lnku.
Dopln?no: N?kolik fotek z turnaje najdete zde.

Kategorie DOSP?LCH

Por. St.c.    Jmno                   Rtg FED Klub                      Body BH.  B 
   1     1 FM Vojta Tomas            2352 CZE Tj Spartak Vlasim          6     34   
   2     9    Vybiral Zdenek         2179 CZE Sokol Tabor                6    31?   
   3     5 FM Lacina Adolf           2252 CZE Sokol Pisek                6    30?   
   4    10    Dubansky Bohuslav      2178 CZE Tj Bohemians Praha         5?    32   
   5     2    Havlik Jan             2273 CZE Sk Mahrla Praha            5?   31?   
   6    15    Goth Jiri              2109 CZE Sk Gordic Jihlava          5?    26   
   7     3    Borkovec Milan         2266 CZE Sokol Tabor                5    34?   
   8    55    Kracik Tomas           1809 CZE Sk Ddm Trebechovice Pod O  5    33?   
   9    19    Cuhra Martin           2075 CZE Qcc Ceske Budejovice, Spo  5     32   
  10    25    Bartonicek Zdenek sen. 2011 CZE Sokol Plzen 1              5    31?   
  11     4    Tupy Martin            2263 CZE Agentura 64 Grygov         5    30?   
  12    18    Trepka Jan             2079 CZE Sokol Tabor                5     29   
  13    26    Dlouhy Ondrej          2006 CZE Sokol Nymburk              5    28?   
  14     8    Simak Pavel            2181 CZE Sokol Tabor                5     28   
  15    42    Zarsky Kamil           1937 CZE Sokol Tabor                5    27?   
  16    30    Boucek Vlastimil       1969 CZE Sk Kostelec N.cern.lesy    5     27   
  17    16    Krejci Jakub           2104 CZE Tj Spartak  Pelhrimov      5     27   
  18    13    Michalek Frantisek     2155 CZE Sokol Kolin                5    26?   
  19     6    Svanda Pavel           2224 CZE Sk Gordic Jihlava          5    25?   
  20    75    Erban Jiri             1597 CZE So Tj Tatran Prachatice    5     22   
  21     7    Srba Milan             2222 CZE Tj Sokol Struharov         4?   28?   
  22    51    Bartonicek Zdenek jun. 1840 CZE Sokol Plzen 1              4?   27?   
  23    36    Krbusik Marian         1958 CZE Sokol Tabor                4?    27   
  24    17    Rosenzweig Vladimir    2086 CZE Sokol Tabor                4     31   
  25    11    Hosticka Frantisek     2168 CZE Tj Spartak Tos Zebrak      4     29   
  26    41    Mazur David            1943 CZE Sachovy Spolek Bechyne     4    28?   
  27    14    Janda Pavel            2115 CZE Sk Sokol Vysehrad          4     28   
  28    46    Kellner Petr           1891 CZE Sokol Pisek                4     28   
  29    28    Bartos Alois           1980 CZE Sokol Tabor                4     28   
  30    43    Pekarovic Jaroslav     1920 CZE Tj Spartak Sezimovo Usti   4    27?   
  31    21    Hruby Milan            2049 CZE Sokol Tabor                4     27   
  32    22    Janecek Josef          2036 CZE Sachovy Spolek Bechyne     4    26?   
  33    34    Prochazka Petr         1963 CZE Tj Slavoj Cercany          4    25?   
  34    44    Maly Pavel             1911 CZE Sachovy Spolek Bechyne     4     25   
  35    12    Pekarek Petr           2167 CZE Sokol Tabor                4    24?   
  36    57    Krnak Vladimir         1766 CZE Sk Ceska Sporitelna Praha  4     24   
  37    73    Chomicky Josef         1633 CZE Tcj Sokol Benesov          4    23?   
  38    52    Marek Jan              1834 CZE Sachovy Spolek Bechyne     4    23?   
  39    20    Koys Milan             2062 CZE Sk Kostelec N.cern.lesy    4    22?   
  40    65    Novak Pavel            1714 CZE Tj Spartak Sezimovo Usti   4     21   
  41    40    Slajs Vlastimil        1944 CZE Tj Spartak Sobeslav        4    20?   
  42    27    Vacek Miroslav         1986 CZE Qcc Ceske Budejovice, Spo  3?    32   
  43    23    Havluj Zdenek          2032 CZE Sokol Tabor                3?   28?   
  44    29    Riha Martin            1979 CZE Sk Tyn Nad Vltavou         3?    27   
  45    33    Hejl Jaroslav          1966 CZE Sk Veseli N.l.             3?    26   
  46    49    Bajer Jiri             1863 CZE Gambit Jihlava             3?   25?   
  47    32    Mosnicka Jan           1968 CZE Tj Silon Sezimovo Usti     3?    25   
  48    60    Durchan Milan          1741 CZE Qcc Ceske Budejovice, Spo  3?   24?   
  49    53    Kracik Martin          1826 CZE Sk Ddm Trebechovice Pod O  3?   24?   
  50    39    Straka Zdenek          1945 CZE Tj Praga Praha             3?    24   
  51    24    Matejovsky Ondrej      2025 CZE Tj Spartak Vlasim          3?    24   
  52    79    Erban Stepan           1566 CZE So Tj Tatran Prachatice    3?    23   
  53    74    Kral Pavel             1621 CZE Tj Sokol Neveklov          3?    21   
  54    48    Novak Jiri             1874 CZE Tj Spartak Sezimovo Usti   3?    20   
  55    31    Havelka Petr           1969 CZE Sk Kdjs Sedlcany           3     28   
  56    35    Feierfeil Jiri         1961 CZE Tj Jawa Brodce             3     27   
  57    45    Vlach Martin           1899 CZE Tj Cz Strakonice           3    26?   
  58    70    Polansky Jiri          1646 CZE Gambit Jihlava             3    26?   
  59    37    Ruzicka Ales           1954 CZE Sokol Tabor                3    25?   
  60    38    Macku Emil             1947 CZE Tcj Sokol Benesov          3     25   
  61    94    Pokorny Pavel             0 CZE Sokol Tabor                3    24?   
  62    54    Havlik Jan             1811 CZE So Tj Tatran Prachatice    3     24   
  63    61    Seiner Frantisek       1739 CZE Tj Kaucuk Kralupy Nad Vlt  3    23?   
  64    80    Hlavsa Filip           1542 CZE Sokol Pisek                3    22?   
  65    84    Snizek Jaromir         1515 CZE Tj Spartak Vlasim          3    22?   
  66    47    Civin Jan              1877 CZE                            3     22   
  67    72    Vacek Ales             1636 CZE Sokol Tabor                3    21?   
  68    63    Vejvoda Radek          1721 CZE Tcj Sokol Benesov          3    20?   
  69    50    Eisner Oldrich         1843 CZE Sokol Pecky                3    19?   
  70    64    Sedivy Karel           1719 CZE Tj Spartak Sobeslav        3     19   
  71    67    Bican Dominik          1673 CZE Sokol Pisek                3     19   
  72    96    Vondra Ales               0 CZE Gambit Jihlava             2?    25   
  73    69    Hanzl Miroslav         1653 CZE So Tj Tatran Prachatice    2?   23?   
  74    76    Novak Rudolf           1591 CZE Tj Silon Sezimovo Usti     2?    23   
  75    58    Krch Lukas             1758 CZE Sokol Tabor                2?   22?   
  76    66    Jenicek Jaromir        1713 CZE Sk Cesky Krumlov           2?   22?   
  77    83    Hubacek Ondrej         1531 CZE Sokol Hradec Kralove       2?    22   
  78    59    Petr Josef             1742 CZE Tj Silon Sezimovo Usti     2?    19   
  79    62    Sourek Vladimir        1729 CZE Tj Spartak Sobeslav        2?    19   
  80    86    Vorisek Martin         1478 CZE Tcj Sokol Benesov          2?    19   
  81    71    Prochazka Pavel        1645 CZE Sokol Tabor                2?   17?   
  82    56    Petkov Andon           1802 CZE Tj Spartak Sobeslav        2?   16?   
  83    68    Pazdera Jaroslav       1663 CZE Tj Spartak Vlasim          2    24?   
  84    90    Hofbauer Petr          1000 CZE                            2    23?   
  85    89    Volf Miroslav          1448 CZE                            2    23?   
  86    77    Pytlik Ladislav        1573 CZE Tj Spartak Sezimovo Usti   2    21?   
  87    82    Linhart Ondrej         1539 CZE Sokol Brandys Nad Labem    2    18?   
  88    93    Malek Jiri                0 CZE Sachovy Spolek Bechyne     2     15   
  89    81    Severa Jiri            1542 CZE Sokol Tabor                1?    21   
  90    87    Malirsky Josef         1474 CZE Tj Silon Sezimovo Usti     1?   19?   
  91    92    Straka Martin          1000 CZE                            1?    18   
  92    88    Ducho Pavel            1466 CZE Tj Spartak Sezimovo Usti   1?   17?   
  93    85    Mejzlik Jiri           1495 CZE Tj Spartak Vlasim          1?    17   
  94    78    Bastyr Pavel           1569 CZE Qcc Ceske Budejovice, Spo  1?    17   
  95    95    Sebestl Oldrich        1000 CZE SK Tatran Prachatice       1    18?   
  96    91    Sebestl Oldrich        1000 CZE Prachatice                 0     8?   

Kategorie DOROST

Por. St.c. Jmno             Rtg FED Klub             Body SB.Son 
   1     4 Brcak Marek      1702 CZE Sokol Tabor       5   12,00  
   2     3 Valek Tomas      1511 CZE Sokol Tabor       4?  12,00  
   3     1 Hruska Ondrej    1723 CZE Sokol Tabor       3?   7,75  
   4     7 Otradovec Michal 1500 CZE Sokol Tabor       3    5,50  
   5     5 Simecek Josef    1463 CZE Sachklub Tabor    2?   5,50  
   6     6 Durchan Jan      1487 CZE Sokol Tabor       2    5,00  
   7     2 Kutil Pavel      1362 CZE Sk Kdjs Sedlcany  ?    1,25  

Kategorie 8.-9.t?da

Por. St.c. Jmno             FED Klub                Body BH. 
   1    10 Pikhart Miroslav  CZE Tbor                7   45  
   2    16 ?ha Jan          CZE Tbor                6   45? 
   3     6 Nguyen Martin     CZE Beneov              6   44? 
   4     5 Kubea David      CZE Smchov              6   41? 
   5     4 Jen?ek Jakub     CZE                      5?  45? 
   6    12 Svato Ji?       CZE Slavoj ?.Bud?jovice  5?  39  
   7     3 Hess Pavel        CZE Slavoj Bud?jovice    5   44? 
   8     2 Hejl Vojt?ch      CZE Vesel nad Lu.      5   42? 
   9     1 Glaserov Lucie   CZE ?. Bud?jovice        4?  34? 
  10     8 Oulehle Lubomt   CZE Tbor                4   41? 
  11    11 Pokorn Karolna  CZE Tbor                4   38  
  12    15 Zibera Ladislav   CZE Slavoj ?.Bud?jovice  3?  33  
  13     7 Novotn Frantiek CZE Sedl?any             3   43? 
  14     9 Pekarovi? Jan     CZE Sez. st            3   36? 
  15    14 Vyterna Pavel     CZE Sedl?any             2   37? 
  16    13 Vodk David       CZE Vesel nad Lu.      2   35? 

Kategorie 6.-7.t?da

Por. St.c. Jmno             Rtg FED Klub              Body BH.  B 
   1     1 Zvara David      1528 CZE Tj Spartak Vlasim  9     39   
   2     7 Pazderka Radek      0 CZE Pelh?imov          8     39   
   3     6 Otradovec Lubo     0 CZE Tbor              6?    39   
   4     8 Schlgl David       0 CZE ?er?any            6     39   
   5     4 Nguyenov Adla     0 CZE Beneov            5?    45   
   6     5 Novotn Pavel       0 CZE                    5    45?   
   7    11 Vyterna Miroslav    0 CZE Sedl?any           4     39   
   8     3 Michlk Petr        0 CZE Bechyn?            3     42   
   9     9 Smutn Dominik      0 CZE Tbor              3     42   
  10     2 Lutovsk Barbora    0 CZE Plan n. Lunic   2     43   
  11    10 Vosika Pavel        0 CZE                    2     41   

Kategorie 4.-5.t?da

Por. St.c. Jmno                FED Klub          Body BH.  B 
   1    12 Skalick Tom       CZE ??any         8?    47   
   2     2 Hrdina Robin         CZE Vlaim         8?    46   
   3    13 Steinbach Jan        CZE Plze? Letn    6    45?   
   4     1 Bedn? Mat?j         CZE Sez. st      5    49?   
   5    10 Simon Jan            CZE Tn . Vltavou  5     48   
   6     9 Rc Tom            CZE Tbor          5     47   
   7    14 Zvra Filip          CZE Vlaim         5     41   
   8    17 t?cha Libor         CZE Pelh?imov      5    31?   
   9     3 Kre?e?kov Kate?ina CZE Vlaim         4?   44?   
  10    16 najdr Martin        CZE                4?   31?   
  11     7 Pokorn Alb?ta      CZE Tbor          4    50?   
  12     8 Pcha Patrik         CZE Vlaim         4    43?   
  13    11 Simon Karel          CZE Tn . Vltavou  4     35   
  14     4 Kub? Ondej           CZE Pelh?imov      4    34?   
  15     6 Motalk Jan          CZE Tbor          3     34   
  16    15 imek Radek          CZE ?. Krumlov     3    31?   
  17    18 ?astn Jan          CZE Bechyn?        2     34   
  18     5 Michlk Mat?j        CZE Bechyn?        0    34?   

Kategorie 1.-3.t?da

1. Luk Novk 10 bod?
2. Nela Pchov 8,5 b.
3. Vt Kratochvl 8 b.
4. Natlie Vernerov 8 b.
5. Lada Dolealov 7,5 b.
6. Vladislav Vansek 7 b.
7. Daniel Mrz 6,5 b.
8. Radek tastn  6 b.
9. Libor Vesel 6 b.
10. Vojtech ?ek 4 b.
11. Benedikt Trojk 3 b. (nejmlad ?astnk turnaje)
12. Rostislav Vesel 2 b.
13. Adle Bedn?ov 1,5 b. 



Aktualizováno Pátek, 06 Leden 2012 23:09
 

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit

Najděte nejlepší tah