Základní informace

Hrací místnost:

Sokolovna, klubovna 2. poschodí (vchod z Budějovické ulice).

Hrací dny:

ST 15:00 – 16:00 mládež, začátečníci

ČT 19:00 – 21:00 dospělí

Vedoucí: Ing. Zdeněk Havlůj – dospělí

e-mail: zdenek.havluj@quick.cz

Vedoucí: Alois Bartoš – děti

e-mail: abartos@volny.cz

mobil: 732 247 053

č. účtu: 12439301/0100

Přihlášení



Napsal uživatel   
Čtvrtek, 27 Prosinec 2007 22:45

Dne 27.12.2007 se uskute?nil ji 50. ro?nk tradi?nho vno?nho turnaje Tborsk V?. Vsledky dosp?lch i d?t najdete v ?lnku.

Kategorie DOSP?LCH

Por. St.c.    Jmno                  Rtg FED Klub                      Body BH. 
   1     1 FM Vojta Tomas           2317 CZE Tj Spartak Vlasim          6?  29? 
   2     3    Schula Michal         2269 CZE Tj Praha-Pankrac           6   29? 
   3     9    Meszaros Ludek        2182 CZE Sokol Tabor                6   25  
   4    17    Cuhra Martin          2106 CZE Qcc Ceske Budejovice, Spo  6   25  
   5     8    Vybiral Zdenek        2211 CZE Sokol Tabor                5?  30  
   6     2    Forman Stepan         2271 CZE Tj Sokol Hostivice         5   29? 
   7     4 FM Lacina Adolf          2266 CZE Sokol Pisek                5   29  
   8    30    Grill Roman           2066 CZE Sokol Pisek                5   28  
   9   116    Slapak Zdenek         1000 CZE Tj Cz Strakonice           5   27? 
  10    29    Melmuk Petr           2068 CZE Tj Spartak Pocatky         5   27? 
  11    22    Trepka Jan            2096 CZE Sokol Tabor                5   27? 
  12     6    Svanda Pavel          2217 CZE Sk Gordic Jihlava          5   27  
  13    11    Blazek Jiri           2170 CZE Sokol Tabor                5   26  
  14    10    Janda Jiri            2179 CZE Sokol Praha-Kobylisy       5   25? 
  15    43    Pavlicek Robert       1985 CZE Tj Jiskra Humpolec         5   25? 
  16    48    Ruzicka Ales          1969 CZE Sokol Tabor                5   25? 
  17     7    Mejzlik Ondrej        2212 CZE Tj Spartak Vlasim          5   25? 
  18    70    Novotny Pavel         1816 CZE Tj Silon Sezimovo Usti     5   25? 
  19    15    Janda Pavel           2125 CZE Sk Sokol Vysehrad          5   25  
  20    12    Paulovic Martin       2162 CZE Sokol Praha-Kobylisy       5   24  
  21    63    Bartonicek Zdenek jun 1876 CZE Sokol Plzen 1              5   23  
  22    50    Krbusik Marian        1949 CZE Sokol Tabor                4?  27? 
  23    21    Zarsky Kamil          2099 CZE Sokol Tabor                4?  26  
  24    18    Mejzlik Vojtech       2106 CZE Tj Spartak Vlasim          4?  25  
  25    27    Janecek Josef         2071 CZE Sachovy Spolek Bechyne     4?  25  
  26    42    Pravdik Kamil         1990 CZE Sokol Tabor                4?  25  
  27    16    Goth Jiri             2109 CZE Sk Gordic Jihlava          4?  24? 
  28    35    Kracik Tomas          2028 CZE Sk Ddm Trebechovice Pod O  4?  24  
  29    59    Kellner Petr          1904 CZE Sokol Pisek                4?  24  
  30    13    Pekarek Petr          2144 CZE Sokol Tabor                4?  23? 
  31    36    Bartonicek Zdenek sen 2005 CZE Sokol Plzen 1              4?  20? 
  32    31    Houdek Pavel          2047 CZE Sachovy Spolek Bechyne     4   28  
  33    28    Hruby Milan           2069 CZE Sokol Tabor                4   27? 
  34    38    Matejovsky Ondrej     1998 CZE Tj Spartak Vlasim          4   27? 
  35    54    Straka Zdenek         1918 CZE Tj Praga Praha             4   26  
  36    26    Hejl Jaroslav         2085 CZE Sk Veseli N.l.             4   25? 
  37    33    Kastner Vojtech       2032 CZE 2222 Sk Polabiny           4   25  
  38    39    Havluj Zdenek         1996 CZE Sokol Tabor                4   25  
  39    32    Loskot Petr           2041 CZE Tj Jiskra Trebon           4   25  
  40    25    Gdovin Jan            2087 CZE Sokol Pisek                4   24  
  41    23    Hasek Vaclav          2089 CZE Sokol Tabor                4   23? 
  42    51    Riha Martin           1928 CZE Sk Tyn Nad Vltavou         4   22? 
  43    57    Ruzicka Vojtech       1910 CZE Sokol Pisek                4   22? 
  44    65    Absolon Vaclav        1861 CZE Sachovy Spolek Bechyne     4   22? 
  45    69    Havlik Jan            1829 CZE So Tj Tatran Prachatice    4   22? 
  46    66    Maly Pavel            1861 CZE Sachovy Spolek Bechyne     4   22? 
  47    49    Smetak Vaclav         1958 CZE Tj Sokol Praha-Vrsovice    4   22  
  48    83    Bican Dominik         1664 CZE Sokol Pisek                4   22  
  49    34    Maxera David          2031 CZE Qcc Ceske Budejovice, Spo  4   21? 
  50    53    Mosnicka Jan          1925 CZE Tj Silon Sezimovo Usti     4   21  
  51    73    Lacina Filip          1779 CZE Tj Jiskra Trebon           4   20? 
  52    52    Kastner Kamil         1926 CZE 2222 Sk Polabiny           4   16? 
  53    20    Kukla Petr            2105 CZE Sk Cesky Krumlov           3?  29  
  54    44    Tejkal Jiri           1984 CZE Sk Loko Praha              3?  27? 
  55    37    Brcak Marek           2003 CZE Sokol Tabor                3?  26  
  56    41    Macku Emil            1994 CZE Tcj Sokol Benesov          3?  25? 
  57    47    Prochazka Petr        1972 CZE Tj Jawa Brodce             3?  25  
  58    58    Matejka Radek         1909 CZE Sokol Pisek                3?  25  
  59    94    Erban Stepan          1565 CZE So Tj Tatran Prachatice    3?  24  
  60     5    Dvorak Jan            2226 CZE Sk Litomerice              3?  24  
  61    46    Feierfeil Jiri        1972 CZE Tj Jawa Brodce             3?  23? 
  62    55    Erban Jiri            1917 CZE So Tj Tatran Prachatice    3?  23? 
  63    61    Novak Jiri            1883 CZE Tj Spartak Sezimovo Usti   3?  23? 
  64    89    Jirik Petr            1619 CZE Tcj Sokol Benesov          3?  22  
  65    84    Otradovec Michal      1660 CZE Sokol Tabor                3?  21? 
  66   103    Vondra Ales           1421 CZE Gambit Jihlava             3?  20  
  67    62    Hruska Ondrej         1877 CZE Tj Spartak  Pelhrimov      3?  20  
  68    87    Chomicky Josef        1639 CZE Tcj Sokol Benesov          3?  18? 
  69    75    Valek Tomas           1756 CZE Sokol Tabor                3   26? 
  70    14    Rosenzweig Vladimir   2127 CZE Sokol Tabor                3   25  
  71    88    Burian Petr           1623 CZE So Tj Tatran Prachatice    3   24? 
  72    19    Krejci Jakub          2105 CZE Tj Spartak  Pelhrimov      3   24  
  73    24    Mindl Josef           2088 CZE Sokol Tabor                3   22? 
  74    67    Prochazka Pavel       1852 CZE Sokol Tabor                3   22? 
  75    86    Kral Pavel            1648 CZE Tj Sokol Neveklov          3   22? 
  76    74    Krnak Vladimir        1778 CZE Sachovy Klub Cerny Baron,  3   22  
  77   110    Sauer Pavel           1250 CZE Qcc Ceske Budejovice, Spo  3   22  
  78    68    Kracik Martin         1844 CZE Sk Ddm Trebechovice Pod O  3   21? 
  79    64    Slavik Libor          1869 CZE Sk Ddm Trebechovice Pod O  3   21? 
  80    81    Petr Josef            1708 CZE Tj Silon Sezimovo Usti     3   21? 
  81    45    Simecek Josef         1973 CZE Sachklub Tabor             3   21  
  82    79    Novak Pavel           1713 CZE Tj Spartak Sezimovo Usti   3   21  
  83    71    Svejnoha Miroslav     1801 CZE Tj Cz Strakonice           3   21  
  84    72    Vesely Roman          1798 CZE Tj Cz Strakonice           3   19? 
  85    96    Snizek Jaromir        1529 CZE Tj Spartak Vlasim          3   19  
  86    40    Hruska Rudolf jun     1994 CZE Individualni Clen          3   17  
  87    77    Severa Jiri           1750 CZE Sokol Tabor                3   17  
  88    82    Ruzicka Richard       1701 CZE Tatran Postorna            3   17  
  89    78    Hlavsa Filip          1719 CZE Sokol Pisek                3   16  
  90   100    Ducho Pavel           1478 CZE Tj Spartak Sezimovo Usti   2?  22? 
  91    60    Lenc Bohumil          1903 CZE Tj Spartak Sobeslav        2?  22  
  92    56    Pekarovic Jaroslav    1914 CZE Tj Spartak Sezimovo Usti   2?  21? 
  93   109    Pokorny Pavel         1250 CZE Sokol Tabor                2?  20? 
  94    85    Polansky Jiri         1660 CZE Gambit Jihlava             2?  20? 
  95   104    Kubasek Karel         1417 CZE Sokol Tabor                2?  18? 
  96    92    Novak Rudolf          1603 CZE Tj Silon Sezimovo Usti     2?  17? 
  97    91    Ruzicka Tomas         1608 CZE Sokol Pisek                2   22  
  98    98    Jakus Lubomir         1490 CZE Sk Mahrla Praha            2   22  
  99   117    Vitkovic Marek        1000 CZE Prachatice                 2   20? 
 100   114    Macho Miloslav        1000 CZE                            2   20  
 101    95    Vorisek Martin        1552 CZE Tcj Sokol Benesov          2   19? 
 102    90    Medek Rudolf          1609 CZE Tj Silon Sezimovo Usti     2   19? 
 103    80    Jenicek Jaromir       1712 CZE Sk Cesky Krumlov           2   19  
 104   101    Mejzlik Jiri          1467 CZE Tj Spartak Vlasim          2   19  
 105   102    Jelinek Miroslav      1426 CZE Tj Spartak Pocatky         2   19  
 106    76    Kovar Jiri            1753 CZE Tj Spartak Sobeslav        2   18? 
 107    99    Sopko Petr            1487 CZE Gambit Jihlava             2   17? 
 108    97    Kukla Bohumil         1516 CZE Tj Spartak  Pelhrimov      2   17? 
 109   107    Janu Roman            1322 CZE Tj Spartak  Pelhrimov      2   17  
 110   113    Hruska Rudolf sen     1000 CZE                            2   16? 
 111   106    Silhavy Miroslav      1333 CZE Tj Lokomotiva Zdice        1?  20  
 112   115    Midleton Daniel       1000 ENG London                     1?  19? 
 113   112    Borkovec Jaroslav     1000 CZE                            1?  17? 
 114   108    Havlik Ladislav       1250 CZE Sachovy Spolek Bechyne     1   19? 
 115   111    Cuhra Tomas           1100 CZE Tj Slavoj Ceske Budejovic  1   19  
 116    93    Bastyr Pavel          1599 CZE Qcc Ceske Budejovice, Spo  1   17? 
 117   105    Cerny Karel           1364 CZE So Tj Tatran Prachatice    1   14? 

Kategorie 8.-9. t?da

Por. St.c. Jmno             Rtg FED Klub                      Body BH. 
   1     2 Zvara David      1750 CZE Tj Spartak Vlasim          6   27  
   2     3 Nguyen Martin    1542 CZE Tj Spartak Vlasim          6   24  
   3     4 Skalicky Tomas   1463 CZE Tj Tourist Biomedica Rica  5   26? 
   4     8 Kubesa David     1330 CZE Sk Praha-Smichov           4   25  
   5     9 Jna Martin      1327 CZE TJ Jiskra Havlickuv Brod   3?  27  
   6     6 Nguyenova Adela  1400 CZE Tcj Sokol Benesov          3?  22? 
   7     7 Pazderka Radek   1380 CZE Tj Spartak  Pelhrimov      2?  23  
   8     5 Pokorna Karolina 1405 CZE Sokol Tabor                2?  22? 
   9     1 Pikhart Miroslav 1872 CZE Sokol Tabor                2   23? 
  10    10 Pichlk Milan       0 CZE                            0   24  

Kategorie 6.-7. t?da

Por. St.c. Jmno            Rtg FED Klub                  Body BH. 
   1     3 Otradovec Lubos 1412 CZE Sokol Tabor            6   25  
   2     9 Zvara Filip        0 CZE Tj Spartak Vlasim      5   23  
   3     1 Hrdina Robin    1489 CZE Tj Spartak Vlasim      4?  26? 
   4     8 Ryc Tomas          0 CZE Sachklub Tabor         4?  23  
   5     2 Steinbach Jan   1426 CZE Tj Union Plzen         4   26? 
   6     7 Novotny Pavel      0 CZE Sokol Tabor            4   23  
   7     5 Koten Tomas        0 CZE Tj Spartak  Pelhrimov  3   26? 
   8     4 Bednar Matej       0 CZE Sachklub Tabor         3   26? 
   9     6 Krcil Tomas        0 CZE                        1   24  

Kategorie 4.-5. t?da

Por. St.c. Jmno             FED Klub                      Body BH. 
   1     7 Simon Jan         CZE Sk Tyn Nad Vltavou         6   28  
   2     3 Kratochvil Vit    CZE Tj Namest N/Oslavou        5?  26? 
   3     6 Pycha Patrik      CZE Tj Spartak Vlasim          5?  25? 
   4    14 Zilavy Jan        CZE Sachklub Tabor             4   24  
   5     9 Siroky Richard    CZE Sachklub Tabor             4   20  
   6     5 Pokorna Alzbeta   CZE Sachklub Tabor             3?  30? 
   7     1 Byrtus Petr       CZE Sachovy Spolek Bechyne     3?  29? 
   8     8 Simon Karel       CZE Sk Tyn Nad Vltavou         3   30? 
   9     2 Jirousek Tomas    CZE Tj Jiskra Humpolec         3   26  
  10     4 Krcil David       CZE                            3   19  
        12 Zadina Vit        CZE                            3   19  
  12    11 Vanysek Vladislav CZE Sachovy Spolek Bechyne     3   18? 
  13    10 Svoboda Jan       CZE Sk Pionyr Vez Praha-Zbras  1   23? 
  14    13 Zilava Katerina   CZE Sachklub Tabor             1   22? 

Kategorie 1.-3. t?da

			Body		Po?ad
Luk Novk		9		1.
Benedikt Trojk		6,5		2.
Lada Dolealov		6,5		3.
Ale Kr?il		6		4.
Nela Pchov		6		5.
Krytof ?ervenka	4		6.
Petr Burian		3		7.
Krytof Nuc		2		8.
Ji? Berka		2		9.
Mat?j varal		0		10.

Kategorie dorost

				Body		Po?ad
1.	Vojt?ch Mik?		7,5		1.
2.	Frantiek Novotn	6,5		2.
3.	Adam Lenger		5		3.
4.	Jakub Jen?ek		5		4.
5.	Filip Kub?ek		3,5		5.
6.	Vojt?ch Hejl		3,5		6.
7.	Jan ?ha		2,5		7.
8.	Lubomr V?a		1,5		8.
9.	Jan Pekarovi?		0,5		9.
Aktualizováno Pátek, 06 Leden 2012 23:03
 

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit

Najděte nejlepší tah