Základní informace

Hrací místnost:

Sokolovna, klubovna 2. poschodí (vchod z Budějovické ulice).

Hrací dny:

ST 15:00 – 16:00 mládež, začátečníci

ČT 19:00 – 21:00 dospělí

Vedoucí: Ing. Zdeněk Havlůj – dospělí

e-mail: zdenek.havluj@quick.cz

Vedoucí: Alois Bartoš – děti

e-mail: abartos@volny.cz

mobil: 732 247 053

č. účtu: 12439301/0100

Přihlášení



Napsal uživatel   
Neděle, 28 Prosinec 2008 11:10

Vt?zem 51. ro?nku Tborsk v?e se stal Tom Civn. V ?lnku naleznete vsledkov servis ze vech kategori.

Dosp?l

Tborsk vez 2008
Turnaj jednotlivcu v rapid sachu

Organiztor                  : Sokol Tbor
Reditel turnaje              : Bartos Alois
Hlavn nebo pomocn rozhodc : Korecek Michal
Rozhodc                     : Hasek Vaclav
Mesto                        : Hotel Palct, Tbor
Rating-?                     : 1760
Datum                        : 27.12.2008

Konecn porad

Por. St.c.    Jmno                   Rtg FED kola                     Body BH. Fide BH.  B  SB.  
   1     1    Civn Tom            2416 CZE k Mahrla Praha            6?  28?  25    32   29,75 
   2     2 FM Vojta Tom            2341 CZE Tj Spartak Vlaim          6   30   27   33?   27,00 
   3     6    Vybral Zden?k         2210 CZE Sokol Tbor                6   29?  25    32   27,00 
   4    12    Janda Ji?             2162 CZE Sokol Praha-Kobylisy       6   28?  25   31?   25,50 
   5     3 FM Havlk Jan FM          2287 CZE Qcc ?esk Bud?jovice, Spo  6   25?  24   28?   24,00 
   6    10    Blaek Ji?            2174 CZE Sokol Tbor                5?  30   23    34   25,50 
   7    22    Fiala Jan              2107 CZE k Vesel N.l.             5?  26   23    29   20,25 
   8     7 FM Pap?ek t?pn         2189 CZE Sk Lisa, O.s.              5?  25   21    28   21,25 
   9    17    Grill Roman            2137 CZE Sokol Psek                5?  24  21?    27   20,00 
  10    16    Vojta Pavel            2143 CZE Tj Spartak Vlaim          5   30   25   32?   20,50 
  11    46    Br?k Marek            1960 CZE achov Spolek Bechyn?     5   29   21   30?   20,00 
  12    18    Straka Vojt?ch         2135 CZE Sk Oaza Praha              5   28?  23    32   20,00 
  13    50    Mat?jka Radek          1951 CZE Sokol Psek                5   28?  21   30?   20,00 
  14    35    Loskot Petr            2014 CZE Sokol Tbor                5   25   20    27   17,50 
  15    11    Paulovi? Martin        2168 CZE Sokol Praha-Kobylisy       5   24?  20   27?   18,00 
  16    44    Mouryc Tom           1971 CZE Sokol Bed?ichov            5   24   18   25?   15,00 
  17    13 FM Lacina Adolf           2159 CZE Sokol Psek                5   23?  18   26?   16,50 
  18    25    Jane?ek Josef          2085 CZE achov Spolek Bechyn?     5   23   18    26   17,50 
  19     9    Svoboda Milo          2177 CZE Sokol Plze? 1              5   22   16    24   17,00 
  20    19    Rosenzweig Vladimr    2134 CZE Sokol Tbor                4?  31  22?    35   21,25 
  21    15    ime?ek Bohumil        2147 CZE Tj Sokol Praha-Vrovice    4?  29   22   31?   17,75 
  22    59    Hlavsa Filip           1895 CZE Sokol Psek                4?  28?  19   29?   15,50 
  23     5    vanda Pavel           2217 CZE k Gordic Jihlava          4?  28  21?    31   18,75 
  24     8    Hosti?ka Frantiek     2180 CZE Tj Spartak Tos ebrk      4?  27? 20?    31   19,75 
  25    38    Barton?ek Zden?k jun. 2011 CZE Tj Koutka Plze? O.s.      4?  27   18   30?   18,25 
  26    27    Hejl Jaroslav          2070 CZE k Vesel N.l.             4?  26?  20   29?   16,75 
  27    36    R?i?ka Ale           2014 CZE Sokol Tbor                4?  26  20?    28   15,75 
  28    30    Kotzot Ji?            2046 CZE Tj Kavalier Szava         4?  24? 19?   27?   15,25 
  29    33    Pravdk Kamil          2028 CZE Sokol Tbor                4?  24  20?    26   12,75 
  30    29    Melmuk Petr            2050 CZE Tj Spartak Po?tky         4?  24   20   26?   14,50 
  31    23    Hrub Milan            2104 CZE Sokol Tbor                4?  24  19?   26?   14,25 
  32     4    Meszaros Ludek         2223 CZE Sokol Tabor                4?  23? 18?   26?   15,50 
  33    58    Novk Ji?             1897 CZE Tj Spartak Sezimovo st   4?  23?  18    26   15,75 
  34    31    Mat?jovsk Ond?ej      2045 CZE Tj Spartak Vlaim          4?  23   17   25?   14,25 
  35    14    Trepka Jan             2154 CZE Sokol Tbor                4?  22  17?   24?   15,50 
  36    91    auer Pavel            1623 CZE Qcc ?esk Bud?jovice, Spo  4?  19?  14    22   13,25 
  37    34    Haek Vclav           2027 CZE Sokol Tbor                4   28   20   30?   14,00 
  38    45    Novk Milan            1962 CZE achov Klub P?bram-Ban  4   27  17?    29   15,25 
  39    47    Hronk Petr            1955 CZE Tj Jawa Brodce             4   26?  16   28?   12,00 
  40    20    Goth Jiri              2121 CZE Sk Caissa Trebic           4   26   19    29   14,50 
  41    26    rsk Kamil           2084 CZE Sokol Tbor                4   25?  17   28?   14,75 
  42    28    Janda Pavel            2056 CZE k Sokol Vyehrad          4   25   19    28   12,00 
  43    84    Zoubek Vladimr        1687 CZE achov Klub P?bram-Ban  4   25   15    26   12,50 
  44    75    Jna Martin            1760 CZE Tj Jiskra Havl?k?v Brod   4   24? 15?    27   14,50 
  45    24    Mindl Josef            2102 CZE Sokol Tbor                4   24   17   26?   14,50 
  46    83    Durchan Milan          1688 CZE Qcc ?esk Bud?jovice, Spo  4   24   13    24   10,00 
  47    90    Petrn?k Marian        1645 CZE Tj Spartak Sezimovo st   4   23?  14    26   12,50 
  48    41    Havlk Jan             1999 CZE o Tj Tatran Prachatice    4   22?  17   25?   13,00 
  49    54    R?i?ka Vojt?ch        1913 CZE Sokol Psek                4   22? 15?    24   11,75 
  50   103    Peja Jaroslav         1500 CZE                            4   22?  14   25?   13,00 
  51    51    Havelka Petr           1934 CZE k Kdjs Sedl?any           4   22  14?    24   11,00 
  52    21    Gdovin Jn             2110 CZE Sokol Psek                4   21?  16    24   12,50 
  53    85    Petr Josef             1683 CZE Tj Silon Sezimovo st     4   21  13?    23   11,25 
  54    37    Vesel Roman           2014 CZE Tj ?z Strakonice           4   20  15?    22   12,25 
  55   121    Plnsk Jan            1000 CZE                            4   20   12    22   11,50 
  56    70    Petkov Andon           1818 CZE Tj Spartak Sob?slav        4   19? 11?    21   10,50 
  57   106    Dufek Tom            1482 CZE Tj Jiskra T?ebo?           4   19   12   21?   11,50 
  58   118    Macho Miloslav         1000 CZE Sk Ddm Slan               4   18?  11   20?   10,00 
  59    62    Straka Zden?k          1881 CZE k Tn Nad Vltavou         3?  27  16?    28   10,75 
  60    52    Krbik Marin         1932 CZE Sokol Tbor                3?  26?  16    28   12,25 
  61    40    Tejkal Ji?            2003 CZE Sk Loko Praha              3?  26  17?    28   9,75  
  62    55    Hruka Ond?ej          1911 CZE Tj Spartak  Pelh?imov      3?  25   16    27   10,75 
  63    72    Zacha? Jaroslav        1790 CZE Tj Spoje ?esk Bud?jovice  3?  24?  14    26   8,50  
  64    92    Mik? Vojt?ch          1618 CZE Tj Jiskra Humpolec         3?  24  15?    25   10,25 
  65    57    Hess Pavel             1900 CZE Qcc ?esk Bud?jovice, Spo  3?  24   15   26?   11,75 
  66    67    Kr?k Vladimr         1852 CZE achov Klub ?ern Baron,  3?  24  11?   25?   8,25  
  67    87    ourek Vladimr        1670 CZE Tj Spartak Sob?slav        3?  23?  12   23?   7,75  
  68    49    ?ha Martin            1952 CZE Tj Silon Sezimovo st     3?  23   16    25   9,25  
  69    68    Krch Luk             1851 CZE Sokol Tbor                3?  22?  11   24?   8,25  
  70    48    Bernth tefan         1952 CZE achov Spolek Bechyn?     3?  22  14?    24   9,00  
  71    43    Pavl?ek Robert        1982 CZE Tj Jiskra Humpolec         3?  21   15    23   9,75  
  72    74    R?i?ka Tom          1768 CZE Sokol Psek                3?  20? 12?    22   7,50  
  73    53    Feierfeil Ji?         1922 CZE Tj Jawa Brodce             3?  20  13?    20   6,25  
  74    42    Hruka Rudolf          1994 CZE Individuln ?len          3?  18?  11    20   8,75  
  75    69    Mejta Frantiek        1818 CZE Sokol Psek                3   26?  12   28?   9,50  
  76    56    Kellner Petr           1905 CZE Sokol Psek                3   26   15    28   9,00  
  77    64    Bajer Ji?             1866 CZE Gambit Jihlava             3   23?  16    26   8,50  
  78    86    Polansk Ji?          1676 CZE Gambit Jihlava             3   23? 12?   25?   9,75  
  79    82    R?i?ka Richard        1697 CZE Tatran Potorn            3   23? 11?   25?   9,25  
  80    71    Prochzka Pavel        1809 CZE Sokol Tbor                3   23   12    25   8,00  
  81    61    Moni?ka Jan           1891 CZE Tj Silon Sezimovo st     3   22?  16    25   7,50  
  82    63    Pekarovi? Jaroslav     1880 CZE Tj Spartak Sezimovo st   3   22?  15   23?   7,00  
  83    60    Vlach Martin           1895 CZE Tj ?z Strakonice           3   22?  14    25   8,50  
  84    39    Barton?ek Zden?k sen. 2005 CZE Sokol Plze? 1              3   22?  14   24?   8,00  
  85    66    Saxl Ji?              1854 CZE achov Klub P?bram-Ban  3   22? 13?    24   7,50  
  86   122    Roj Martin             1000 CZE o Tj Tatran Prachatice    3   22? 12?   24?   9,25  
  87   130    ?ha Miloslav          1000 CZE                            3   22?  11   24?   8,00  
  88    78    Kov? Ji?             1744 CZE Tj Spartak Sob?slav        3   22   12   23?   6,50  
  89    73    Krlk Vladimr        1783 CZE achov Klub P?bram-Ban  3   22   10    24   6,50  
  90    77    Vacek Josef            1749 CZE Tj Jawa Brodce             3   21?  10   23?   6,50  
  91    76    Lomsk Radek           1758 CZE Tj Spoje ?esk Bud?jovice  3   21   12   22?   5,50  
  92    65    Absolon Vclav         1862 CZE achov Spolek Bechyn?     3   20   15    22   8,00  
  93    93    Bene Karel            1610 CZE achov Klub P?bram-Ban  3   19   12    20   6,00  
  94    95    Tlamsa Radovan         1605 CZE Individuln ?len          3   18   10   19?   5,50  
  95   102    ?ern Karel            1512 CZE o Tj Tatran Prachatice    2?  24   11   25?   7,75  
  96    32    Jelnek Vclav         2036 CZE k Gordic Jihlava          2?  23  13?    25   6,25  
  97    80    ediv Karel           1709 CZE Tj Spartak Sob?slav        2?  22? 11?    24   7,25  
  98    79    Mrio Milo            1742 CZE Tj Slavoj Litom??ice       2?  22   11    24   7,50  
  99    99    Durchan Jan            1525 CZE Qcc ?esk Bud?jovice, Spo  2?  21?  8?   22?   6,25  
 100    89    Bican Dominik          1664 CZE Sokol Psek                2?  20?  11   21?   5,75  
 101   128    Zme?nk Ivan          1000 CZE Sokol Brands Nad Labem    2?  20  10?    22   6,25  
 102    81    Krl Pavel             1704 CZE Tj Sokol Neveklov          2?  20   9?    22   5,50  
 103   125    Stach Jind?ich         1000 CZE achov Spolek Bechyn?     2?  20   8    21?   6,25  
 104    96    Pytlik Ladislav        1596 CZE Tj Spartak Sezimovo st   2?  20   8     21   4,50  
 105   108    Vondra Ale            1462 CZE Gambit Jihlava             2?  19?  9?   20?   5,75  
 106    88    Novk Rudolf           1667 CZE Tj Silon Sezimovo st     2?  18?  9?    20   4,25  
 107    94    Vo?ek Martin         1606 CZE Tcj Sokol Beneov          2?  18   8?    19   3,50  
 108   124    Simon Karel            1000 CZE k Tn Nad Vltavou         2?  16?  4?   17?   3,50  
 109   101    Snek Jaromr         1513 CZE Tj Spartak Vlaim          2   21?  6    21?   2,00  
 110   115    Metelec Arnot         1250 CZE                            2   19   7     21   4,00  
 111   112    Jan? Roman             1349 CZE Tj Spartak  Pelh?imov      2   18?  9?    21   5,50  
 112    98    Dundlek Jozef         1578 CZE Tj Silon Sezimovo st     2   18   7    19?   3,75  
 113   105    Ducho Pavel            1483 CZE Tj Spartak Sezimovo st   2   18   6     19   2,50  
 114   120    Motl Jan               1000 CZE Individuln ?len          2   17   9     19   4,50  
 115    97    Samec Frantiek        1595 CZE k Vesel N.l.             2   17   6?   18?   3,75  
 116   113    Kozel Petr             1328 CZE k Kdjs Sedl?any           2   17   6     18   3,75  
 117   104    Brych Ji?             1486 CZE o Tj Tatran Prachatice    2   17   6     18   3,00  
 118   110    Donner Petr            1363 CZE achov Klub P?bram-Ban  2   16?  6    17?   4,75  
 119   119    Mal Jan               1000 CZE achov Spolek Bechyn?     2   16   4     16   2,25  
 120   114    V?a Lubomr           1299 CZE Tj Jiskra Humpolec         2   15?  5    16?   3,00  
 121   100    Van?k Frantiek        1522 CZE Sokol Tbor                2   15   4     16   2,00  
 122   129    koda Jaroslav         1000 CZE Tj Spartak Sob?slav        2   14?  5    14?   2,00  
 123   107    Mejzlk Ji?           1476 CZE Tj Spartak Vlaim          1?  20?  8?    23   5,75  
 124   111    Otradovec Lubo        1363 CZE Sokol Tbor                1?  19?  5    20?   2,00  
 125   109    Jelnek Miroslav       1435 CZE Tj Spartak Po?tky         1?  19   6?    21   3,25  
 126   116    Hofbauer Petr          1000 CZE                            1?  15?  6?   17?   3,00  
 127   126    Svobodn Ji?          1000 CZE Sk D??n                   1   18   5     20   2,00  
 128   123    Rybn Roman            1000 CZE                            1   16   4     18   2,25  
 129   127    Vojta Ladislav         1000 CZE Lokomotiva Radlice         1   14   1     14   0,00  
 130   117    Kamen?ek Pavel        1000 CZE Tj Spartak Sezimovo st   0   17   0     18   0,00  

 

Dorost

Taborska Vez Dorost

Organiztor                  : Sokol Tabor
Hlavn nebo pomocn rozhodc : Alois Bartos
Datum                        : 27.12.2008

Konecn porad

Por. St.c. Jmno            FED kola                   Body  SB.
   1     8 Valek Tomas      CZE Sokol Tabor             7
   2     5 Hejl Vojtech     CZE SK Veseli nad Luznici   6,5
   3     2 Otradovec Michal CZE Sokol Tabor             5,5  15,75
   4     4 Kubesa David     CZE SK Smichov              5,5  14
   5     9 Simecek Josef    CZE SS Bechyne              5
   6     3 Pokorna Karolina CZE SK Smichov              3,5
   7     1 Riha Jan         CZE SACHklub Tabor          2
   8     7 Kastanek Petr    CZE                         1
   9     6 Pekarovic Jan    CZE Spartak Sezimovo Usti   0


8. - 9. t?da

Taborska Vez 8 - 9. trida

Organiztor                  : Sokol Tabor
Hlavn nebo pomocn rozhodc : Eva Pekarkova
Rating-?                     : 1372
Datum                        : 27.12.2008

Konecn porad

Por. St.c. Jmno             Rtg FED kola                     Body BH. Fide BH.  SB.  vict 
   1     1 Zvara David      1826 CZE Tj Spartak Vlasim          6?  18   25  25? 23,00  6   
   2     2 Otradovec Lubos  1658 CZE Sokol Tabor                6   18   23  26? 20,00  6   
   3     3 Skalicky Tomas   1638 CZE Tj Tourist Biomedica Rica  5   16  18?  23? 13,00  4   
   4     5 Filip Lukas         0 CZE Tj Spartak Vlasim          4   18   16  25? 8,00   4   
   5    10 Vyterna Miroslav    0 CZE Sk Kdjs Sedlcany           3?  17? 13?  25  7,00   3   
   6     9 Randl Frantisek     0 CZE Sokol Tabor                3   15? 13?  23  6,25   2   
   7     4 Pazderka Radek   1394 CZE Tj Spartak  Pelhrimov      2?  19  11?  26? 5,00   2   
   8     7 Krcil Tomas         0 CZE Tj Jiskra Humpolec         2   17   8   24  3,25   1   
   9     6 Filip Tomas         0 CZE Tj Spartak Vlasim          1?  16?  7   24  4,00   1   
  10     8 Krupka Marek        0 CZE Tj Spartak  Pelhrimov      1   15   4   21? 1,50   1   


6. - 7. t?da

Taborska Vez 6 - 7. trida

Organiztor                  : Sokol Tabor
Hlavn nebo pomocn rozhodc : Eva Pekarkova
Rating-?                     : 1271
Datum                        : 27.12.2008

Konecn porad

Por. St.c. Jmno             Rtg FED kola              Body BH. Fide BH.  SB.  vict 
   1     1 Hrdina Robin     1636 CZE Tj Spartak Vlasim   6?  20? 27?  27? 24,75  6   
   2    22 Zvara Filip         0 CZE Tj Spartak Vlasim   5?  22? 21?  30  22,75  5   
   3     3 Pycha Patrik     1441 CZE Tj Spartak Vlasim   5   17?  18  25? 15,50  5   
   4     5 Skvaril Michal   1390 CZE Tj Bohemians Praha  4?  23  22?  32? 18,25  4   
   5    18 Strouhal Jan        0 CZE Sk Tyn Nad Vltavou  4?  21? 20?  30? 17,50  4   
   6     2 Ryc Tomas        1442 CZE SACHklub Tabor      4?  20  20?  28? 14,25  4   
   7    16 Simon Jan           0 CZE Sk Tyn Nad Vltavou  4?  14   14  21  10,00  4   
   8    15 Pokorna Alzbeta     0 CZE Sk Praha-Smichov    4   21   18  29? 14,00  4   
   9     7 Trebicky Jiri    1325 CZE Sk Kamenice         4   18  15?  24? 11,50  3   
  10    20 Zadina Vit          0 CZE Humpolec            4   16?  15  23  11,25  3   
  11    19 Studnicka Patrik    0 CZE Tj Spartak Vlasim   3?  14?  12  21? 9,75   3   
  12     4 Bednar Matej     1408 CZE SACHklub Tabor      3?  14   11  19  7,25   3   
  13    17 Simon Karel         0 CZE Sk Tyn Nad Vltavou  3   20?  13  30  10,00  3   
  14     6 Jirousek Tomas   1325 CZE Tj Jiskra Humpolec  3   17   14  23  6,50   3   
  15     8 Bumbalek Radek      0 CZE Tj Jawa Brodce      3   15   11  21  6,25   2   
  16    13 Novotny Tomas       0 CZE Spartak Pelhrimov   2?  17?  10  23? 5,50   2   
  17    10 Kubu Ondrej         0 CZE Spartak Pelhrimov   2?  14?  9?  20  5,25   2   
  18    14 Pikal David         0 CZE Tj Spartak Vlasim   2?  11?  7   17? 4,00   2   
  19    21 Zilava Katerina     0 CZE SACHklub Tabor      2   17?  13  24? 6,00   2   
  20     9 Crewerova Nicole    0 CZE Humpolec            2   14?  6   20  5,00   1   
  21    12 Motalik Jan         0 CZE SACHklub Tabor      1?  16   6?  24? 3,75   1   
  22    11 Machova Lenka       0 CZE Slany               1   14?  2   22  2,00   1   


4. - 5. t?da

Taborska Vez 4 - 5.trida

Organiztor                  : Sokol Tabor
Hlavn nebo pomocn rozhodc : Leona Odehnalova
Mesto                        : Tabor
Rating-?                     : 1228
Datum                        : 27.12.2008

Konecn porad

Por. St.c. Jmno            Rtg FED kola                  Body BH. Fide BH.  SB.  vict 
   1     1 Kratochvil Vit  1554 CZE Tj Namest N/Oslavou     7   21?  28  30? 30,50  7   
   2     3 Bocek Lukas     1285 CZE Sk Medvedi Zvole        5?  20  21?  29  19,75  5   
   3    11 Krcil Ales         0 CZE Tj Jiskra Humpolec      5   22   19  32? 20,00  5   
   4     2 Novak Lukas     1330 CZE SACHklub Tabor          4?  22? 21?  33  18,25  4   
   5     7 Filip Vojtech      0 CZE Tj Spartak Vlasim       4   19?  18  29? 12,50  4   
   6    18 Sovadina Michal    0 CZE SACHklub Tabor          4   19?  18  27? 11,00  4   
   7     6 Dunder Ondrej      0 CZE Tj Bohemians Praha      4   17? 17?  27? 13,75  3   
   8    20 Zilavy Jan         0 CZE SACHklub Tabor          4   16   13  21  8,00   4   
   9    16 Skorepa Jakub      0 CZE Sokol Bedrichov         4   15?  13  21? 8,50   4   
  10    10 Jandl Vojtech      0 CZE Sachovy Spolek Bechyne  3?  19  15?  29  12,50  3   
  11     5 Dolezalova Lada    0 CZE SACHklub Tabor          3?  18  15?  23? 7,75   3   
  12    15 Pychova Nela       0 CZE Tj Spartak Vlasim       3?  16  12?  22  8,75   3   
  13    12 Krcil David        0 CZE Tj Jiskra Humpolec      3?  16  11?  20? 7,00   3   
  14    17 Skorepa Tomas      0 CZE Sokol Bedrichov         3   18   14  24  8,50   3   
  15    14 Novotny Ondrej     0 CZE Sokol Bedrichov         3   17? 14?  21? 6,75   2   
  16    19 Zegklitz Michal    0 CZE Tj Bohemians Praha      3   13?  11  19  3,00   3   
  17    13 Motalik Pavel      0 CZE SACHklub Tabor          2   16   7   22? 3,00   2   
  18     9 Hruska Martin      0 CZE Tj Jawa Brodce          2   13   7   17  1,00   2   
  19     8 Horvath Josef      0 CZE SACHklub Tabor          1   15   2   19  0,00   1   
  20     4 Adelt Jiri         0 CZE SACHklub Tabor          0   15   0   20  0,00   0   


1. - 3. t?da

Taborska Vez 1 - 3. trida

Organiztor                  : Sokol Tabor
Hlavn nebo pomocn rozhodc : Andrea Odehnalova
Datum                        : 27.12.2008

Konecn porad

Por. St.c. Jmno           FED kola                     Body BH. Fide BH.  SB.  vict 
   1    18 Trojak Benedikt CZE SACHklub Tabor             8   38   41  48? 41,50  8   
   2    17 Rybin Jan       CZE SACHklub Tabor             7   38   34  47  34,00  7   
   3     4 Havelka Jonas   CZE QCC Ceske Budejovice       7   36?  39  47  33,00  7   
   4     1 Dolansky Lukas  CZE Cesky Krumlov              6   39   30  51  34,00  6   
   5    11 Nekolova Anna   CZE Jiskra Humpolec            6   32   27  41  20,00  6   
   6    15 Ptacek Jan      CZE Jiskra Humpolec            5   38   31  47? 21,00  5   
   7    20 Vlkova Anezka   CZE Tj Spartak Vlasim          5   35   26  46  20,00  5   
   8    13 Nuc Krystof     CZE QCC Ceske Budejovice       5   35   25  47  21,00  5   
   9    21 Zdych Daniel    CZE Spartak Vlasim             5   32?  29  42? 21,50  4   
  10    16 Rohac Pavel     CZE Spartak Vlasim             5   30   24  38? 14,50  5   
  11     2 Filip Marek     CZE Spartak Vlasim             5   26?  20  32? 14,00  5   
  12    19 Ulrych Tomas    CZE Tj Jiskra Humpolec         4?  30  20?  39  18,00  3   
  13    10 Mrisova Eliska  CZE Lovosice                   4?  27?  19  34  13,75  3   
  14    12 Novak Martin    CZE SACHklub Ceske Budejovice  4   36?  26  47  17,00  4   
  15     3 Frydrych Matej  CZE DDM Ceske Budejovice       4   35   23  45? 17,00  4   
  16     8 Kvasova Radka   CZE Jiskra Humpolec            4   24?  16  33? 9,50   3   
  17     9 Mares Miroslav  CZE Spartak Vlasim             4   23?  17  29? 11,25  2   
  18     6 Hejny Martin    CZE Pravonin                   3?  26? 14?  32? 9,00   2   
  19    14 Papacek Ales    CZE Trebon                     3   27?  17  35? 9,00   2   
  20     5 Hejny Jiri      CZE Pravonin                   2   25?  8   32? 6,75   0   
  21     7 Krizova Lia     CZE SACHklub Ceske Budejovice  1?  25   8   33  5,25   0   

Aktualizováno Pátek, 06 Leden 2012 22:27
 

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit

Najděte nejlepší tah