Zkladn informace

Hrac mstnost:

Sokolovna, klubovna 2. poschod (vchod z Bud?jovick ulice).

Hrac dny:

ST 15:00 16:00 mlde, za?te?nci

?T 19:00 21:00 dosp?l

Vedouc: Ing. Zden?k Havl?j dosp?l

e-mail: zdenek.havluj@quick.cz

Vedouc: Alois Barto d?ti

e-mail: abartos@volny.cz

mobil: 732 247 053

?. ?tu: 12439301/0100

P?ihlen



Napsal uživatel   
Pondělí, 28 Prosinec 2009 13:50

Letos startovalo 108 ?astnk?. Vt?zn putovn pohr si odvezl do Prahy FM Milan Schula.

Organiztor                  : Sokol Tabor
?editel turnaje              : Alois Bartos
Hlavn nebo pomocn rozhod? : Michail Korecek  FA
Rating-                     : 1783
Datum                        : 27.12.2009

Kone?n po?ad

Rg. SNr    Name                 Elo FED Schule                    Pkte BH.  Fide BH.   SB.  vict 
  1   4 FM Schula Michal       2275 CZE Tj Praha-Pankrac          6,5  27,0 27,5 30,0 27,00  6   
  2   5    Vybiral Zdenek      2260 CZE Qcc Ceske Budejovice, Spo 6,0  30,5 25,0 32,0 26,50  5   
  3   2 FM Vojta Tomas         2370 CZE Sachovy Klub Zikuda Turno 6,0  28,0 24,0 30,5 25,00  6   
  4   9    Vojta Pavel         2148 CZE Tj Spartak Vlasim         5,5  29,5 24,5 32,5 23,75  5   
  5  16    Trepka Jan          2102 CZE Sokol Tabor               5,5  28,5 22,5 31,5 24,75  5   
  6  22    Vavrinec Tomas      2057 CZE Tj Tourist Biomedica Rica 5,5  27,5 21,5 31,5 23,25  5   
  7   8    Svanda Pavel        2201 CZE Sk Gordic Jihlava         5,5  25,0 20,0 26,5 19,50  5   
  8  23    Hejl Jaroslav       2054 CZE k Vesel N.L.            5,0  29,5 21,5 32,0 20,75  4   
  9   1 IM Hausner Ivan        2460 CZE Sk Mahrla Praha           5,0  28,0 23,0 30,5 18,00  5   
 10  10    Simecek Bohumil     2143 CZE Tj Sokol Praha-Vrsovice   5,0  27,0 22,0 30,5 21,25  3   
 11   7 FM Lacina Adolf        2235 CZE Sokol Pisek               5,0  26,5 21,0 29,0 18,75  4   
 12  67    Bajer Jiri          1880 CZE Gambit Jihlava            5,0  26,5 19,5 30,5 21,00  4   
 13  60    Goeth Jiri          2135 CZE Trebic                    5,0  24,5 18,5 27,5 17,50  4   
 14  17    Hadzala Daniel      2084 CZE Tj Spartak Tos Zebrak     5,0  24,0 21,5 27,0 18,50  4   
 15  15    Odehnal Jaroslav    2105 CZE Sachklub Tabor            5,0  22,5 18,5 25,5 18,25  4   
 16   6    Haba Zdenek         2252 CZE Sk Gordic Jihlava         4,5  30,5 21,5 34,5 20,00  4   
 17  24    Ruzicka Ales        2047 CZE Sokol Tabor               4,5  28,0 19,5 31,0 18,50  3   
 18   3 FM Papacek Stepan      2290 CZE Sk Lisa, O.S.             4,5  27,5 21,5 30,0 17,25  3   
 19  62    Pavlicek Robert     1995 CZE Tj Jiskra Humpolec        4,5  27,5 20,5 30,5 18,25  4   
 20  61    Zapletal Jindrich   2097 CZE Sokol Tabor               4,5  25,5 16,5 29,0 18,00  4   
 21  25    Koper Stefan        2044 CZE Sk Kostelec N.Cern.Lesy   4,5  25,0 20,0 28,0 16,00  4   
 22  52    Prochazka Pavel     1789 CZE Sokol Tabor               4,5  25,0 19,5 27,0 14,50  4   
 23  63    Barotek Martin      1975 CZE Sokol Praha-Kobylisy      4,5  25,0 17,0 27,0 15,50  3   
 24  12    Hruby Milan         2140 CZE Sokol Tabor               4,5  25,0 16,0 27,5 16,25  3   
 25  26    Bartonicek Zdenek   2041 CZE Sk Line                   4,5  24,5 18,0 27,0 16,00  3   
 26  41    Vesely Roman        1954 CZE Tj Cz Strakonice          4,5  24,0 17,5 26,0 13,25  4   
 27  33    Macku Emil          2005 CZE Tcj Sokol Benesov         4,5  24,0 15,5 26,5 14,25  4   
 28  27    Novak Jiri          2035 CZE Tj Spartak Sezimovo Usti  4,5  23,5 17,5 26,0 15,25  3   
 29  13    Janecek Josef       2125 CZE Sachovy Spolek Bechyne    4,5  23,0 13,5 25,0 14,25  4   
 30  70    Mejta Frantisek     1838 CZE Ddm Pisek                 4,5  22,0 15,0 24,0 12,75  4   
 31  46    Forman Miroslav     1907 CZE Sk Kostelec N.Cern.Lesy   4,5  21,0 18,0 23,0 12,75  4   
 32  31    Havluj Zdenek       2016 CZE Sokol Tabor               4,0  29,0 20,0 30,0 12,50  4   
 33  18    Fiala Jan           2083 CZE Sk Veseli N.L.            4,0  28,0 21,0 31,0 15,50  4   
 34  45    Mosnicka Jan        1909 CZE Tj Silon Sezimovo Usti    4,0  27,0 18,0 29,5 14,75  3   
 35  37    Krbusik Marian      1978 CZE Sokol Tabor               4,0  26,0 19,0 28,5 14,00  3   
 36  48    Feierfeil Jiri      1904 CZE Tj Jawa Brodce            4,0  26,0 17,5 27,0 12,00  3   
 37  64    Ruzicka Vojtech     1928 CZE Ddm Pisek                 4,0  24,0 16,0 26,5 13,00  4   
 38  43    Vlach Martin        1934 CZE Tj Cz Strakonice          4,0  23,5 17,0 25,5 11,00  4   
 39  29    Zalsky Petr         2019 CZE Tj Praga Praha            4,0  23,5 16,0 26,5 12,50  4   
 40  76    Ruzicka Richard     1673 CZE Tatran Postorna           4,0  23,5 15,0 26,5 13,25  3   
 41  34    Slajs Vlastimil     1988 CZE Tj Spartak Sobeslav       4,0  22,5 14,5 25,0 12,75  3   
 42  35    Straka Zdenek       1986 CZE Sk Tyn Nad Vltavou        4,0  22,0 17,0 24,5 12,00  4   
 43  47    Brcak Marek         1905 CZE Sachovy Spolek Bechyne    4,0  22,0 16,0 23,0 8,50   4   
 44  32    Muzikar Jan         2015 CZE Sk Cesky Krumlov          4,0  21,5 14,0 23,0 10,50  3   
 45  44    Simecek Josef       1912 CZE Tj Silon Sezimovo Usti    4,0  21,0 14,5 23,0 11,50  3   
 46  68    Civin Jan           1877 CZE                           4,0  20,0 13,5 22,0 11,00  3   
 47  84    Dufek Tomas         1489 CZE Tj Jiskra Trebon          4,0  17,5 11,0 18,5 9,00   4   
 48  30    Olejnicek Jiri      2019 CZE Qcc Ceske Budejovice, Spo 3,5  26,0 18,0 29,0 13,25  3   
 49  71    Svejnoha Miroslav   1810 CZE Tj Cz Strakonice          3,5  25,0 14,0 27,0 11,50  2   
 50  38    Novak Pavel         1973 CZE Tj Spartak Sezimovo Usti  3,5  24,5 14,5 27,0 11,25  3   
 51  49    Hess Pavel          1897 CZE Qcc Ceske Budejovice, Spo 3,5  23,5 17,0 24,5 10,25  3   
 52  36    Hronik Petr         1978 CZE Tj Jawa Brodce            3,5  23,5 14,0 24,5 9,25   2   
 53  21    Prochazka Jiri      2057 CZE Tj Sokol Praha-Vrsovice   3,5  23,0 15,0 25,5 11,25  3   
 54  75    Sedivy Karel        1687 CZE Tj Spartak Sobeslav       3,5  23,0 15,0 24,0 10,00  3   
 55  40    Pekarovic Jaroslav  1965 CZE Tj Spartak Sezimovo Usti  3,5  22,0 13,0 24,0 9,75   3   
 56  77    Sauer Pavel         1630 CZE Sk Royal                  3,5  21,5 13,0 22,5 8,00   2   
 57  99    Macho Miloslav      1100 CZE Sk Ddm Slany              3,5  21,0 11,0 23,5 9,50   3   
 58  11    Rosenzweig Vladimir 2141 CZE Sokol Tabor               3,5  20,0 15,0 22,5 10,00  3   
 59  39    Kellner Petr        1967 CZE Ddm Pisek                 3,5  20,0 14,0 22,0 8,50   3   
 60  73    Kral Pavel          1697 CZE Tj Sokol Neveklov         3,5  19,5 12,5 21,5 8,25   3   
 61 104    Ryc Jiri            1000 CZE                           3,5  17,0 10,5 18,5 7,75   3   
 62  19    Janda Pavel         2081 CZE Sk Sokol Vysehrad         3,0  26,5 16,0 29,5 11,00  3   
 63  20    Loskot Petr         2066 CZE Sokol Tabor               3,0  25,5 16,5 28,5 10,75  2   
 64  54    Lomsky Radek        1778 CZE Sk Royal                  3,0  25,5 16,5 26,0 8,50   2   
 65  69    Maly Pavel          1862 CZE Sachovy Spolek Bechyne    3,0  24,0 14,0 26,5 10,50  3   
     89    Sup Pavel           1454 CZE Ddm Pisek                 3,0  24,0 14,0 26,5 10,50  3   
 67  72    Durchan Milan       1701 CZE Qcc Ceske Budejovice, Spo 3,0  23,5 14,0 25,5 9,50   3   
 68  14    Krejci Jakub        2124 CZE Tj Spartak  Pelhrimov     3,0  23,0 14,5 25,5 9,75   2   
 69  42    Havelka Petr        1940 CZE Sk Kdjs Sedlcany          3,0  23,0 14,5 25,0 9,00   1   
 70  81    Durchan Jan         1578 CZE Qcc Ceske Budejovice, Spo 3,0  23,0 11,0 25,0 8,00   2   
 71  58    Novak Rudolf        1656 CZE Tj Silon Sezimovo Usti    3,0  22,5 10,0 23,5 5,50   2   
 72  28    Pravdik Kamil       2021 CZE Sokol Tabor               3,0  22,0 13,0 23,5 7,00   3   
 73  74    Polansky Jiri       1695 CZE Gambit Jihlava            3,0  21,5 11,5 24,0 8,75   1   
 74  79    Pytlik Ladislav     1600 CZE Tj Spartak Sezimovo Usti  3,0  20,5 10,0 21,0 4,50   3   
 75  51    Ruzicka Tomas       1791 CZE Ddm Pisek                 3,0  20,0 12,0 21,0 8,50   3   
 76  83    Mejzlik Jiri        1503 CZE Tj Spartak Vlasim         3,0  20,0 10,0 22,0 6,50   3   
 77  85    Vondra Ales         1479 CZE Gambit Jihlava            3,0  19,5 10,0 20,5 6,25   2   
 78  65    Kukla Bohuslav      1900 CZE Tj Spartak  Pelhrimov     3,0  19,0 10,0 21,0 6,00   3   
 79  78    Burian Petr         1614 CZE Tj Cz Strakonice          3,0  18,5 10,0 20,5 6,00   3   
 80  66    Absolon Vaclav      1882 CZE Sachovy Spolek Bechyne    2,5  25,0 12,5 28,5 9,75   2   
 81  57    Petr Josef          1723 CZE                           2,5  22,0 12,5 24,5 7,00   2   
 82  50    Sedivy Roman        1874 CZE Sk Cesky Krumlov          2,5  21,5 12,0 24,0 7,00   1   
 83 107    Potucek Milan       1000 CZE Tcj Sokol Benesov         2,5  21,5 11,5 24,0 6,75   2   
 84  91    Mergl Ondrej        1452 CZE Ddm Pisek                 2,5  21,5 10,0 23,5 6,25   2   
 85  87    Malirsky Josef      1467 CZE Tj Silon Sezimovo Usti    2,5  21,0 10,0 23,5 6,50   2   
 86  55    Tlamsa Radovan      1761 CZE                           2,5  21,0 9,0  23,0 6,75   2   
 87  56    Severa Jiri         1734 CZE Sokol Tabor               2,5  19,5 9,0  21,5 5,25   2   
 88  80    Medek Rudolf        1592 CZE Tj Silon Sezimovo Usti    2,5  18,0 9,5  19,0 4,25   2   
 89  92    Hajek Bohumir       1434 CZE Tj Cz Strakonice          2,5  17,5 10,0 18,5 4,25   2   
 90  53    Sourek Vladimir     1782 CZE Tj Spartak Sobeslav       2,5  17,5 9,0  19,0 5,50   2   
 91  86    Svoboda Michal      1473 CZE Gambit Jihlava            2,5  17,5 8,0  18,5 3,75   2   
 92  88    Ducho Pavel         1461 CZE Tj Spartak Sezimovo Usti  2,5  17,5 7,0  18,5 5,25   1   
 93  95    Chochole Petr       1374 CZE Tj Spartak Sezimovo Usti  2,0  20,0 5,0  21,0 3,00   2   
 94  94    Kozel Petr          1407 CZE Sk Kdjs Sedlcany          2,0  19,0 6,5  20,5 4,25   1   
 95  93    Maly Jan            1423 CZE Sachovy Spolek Bechyne    2,0  18,5 7,0  19,0 1,50   2   
 96 106    Velat Radek         1000 CZE Tj Spartak Sezimovo Usti  2,0  18,0 6,0  20,0 4,00   2   
 97  98    Eder Antonin        1100 CZE Tj Spartak Pocatky        2,0  17,5 6,0  18,5 2,00   2   
 98 101    Hofbauer Petr       1000 CZE                           2,0  17,0 6,0  18,0 2,50   2   
 99  97    Jirasko Martin      1287 CZE Tj Spartak Sezimovo Usti  2,0  16,5 6,0  17,0 2,00   2   
100 100    Farniev Oleg        1000 CZE                           2,0  16,0 3,0  16,5 1,50   2   
101  96    Hejl Vojtech        1344 CZE Sk Veseli N.L.            2,0  14,5 5,0  15,0 1,50   2   
102  59    Sindelka Vladimir   1617 CZE Qcc Ceske Budejovice, Spo 1,5  20,5 6,5  21,5 2,00   1   
103  82    Vojta Ladislav      1538 CZE Sk Lokomotiva Radlice, O. 1,5  16,0 3,0  17,0 1,50   1   
104 102    Jirasko Stepan      1000 CZE                           1,0  18,0 5,0  19,0 1,00   1   
105 105    Svobodny Jiri       1000 CZE                           1,0  17,0 7,0  18,5 3,00   1   
106 103    Legatek Bedrich     1000 CZE Sachovy Spolek Bechyne    1,0  16,5 4,5  18,0 2,00   0   
107  90    Pokorny Jiri        1453 CZE Gambit Jihlava            1,0  15,0 3,0  16,0 2,00   1   
108 108    Svec Vladimir       1000 CZE Ddm Pisek                 1,0  14,0 1,0  14,5 3,50   0   
Aktualizováno Pátek, 06 Leden 2012 21:56
 

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit

Najd?te nejlep tah