Základní informace

Hrací místnost:

Sokolovna, klubovna 2. poschodí (vchod z Budějovické ulice).

Hrací dny:

ST 15:00 – 16:00 mládež, začátečníci

ČT 19:00 – 21:00 dospělí

Vedoucí: Ing. Zdeněk Havlůj – dospělí

e-mail: zdenek.havluj@quick.cz

Vedoucí: Alois Bartoš – děti

e-mail: abartos@volny.cz

mobil: 732 247 053

č. účtu: 12439301/0100

Přihlášení



Napsal uživatel   
Úterý, 27 Prosinec 2005 11:23

Dne 27.12.2005 se uskute?nil ji 48. ro?nk tradi?nho vno?nho turnaje Tborsk V?. Vsledky dosp?lch i d?t najdete v ?lnku.

V turnaji dosp?lch se selo na startu 75 hr??. Hned v prvnm kole zavhal prvn nasazen hr? domc Milan Borkovec a p?epustil tak pro druh kolo prvn achovnici A. Lacinovi. Dal p?ekvapen na kor favorit? odnesl i Dr. Doleal, kter zavhal v partii s M.Belcem a p?iel o cel bod.
V dalm pr?b?hu turnaje se ztrt? nevyhnuli ani dal hr?i z pop?ed a tak po 5.kole se v ?ele usadil n oddlov zstupce Zden?k Vybral s plnm po?tem bod?.
Do poslednho kola si udrel nskok p?l bodu p?ed p?ti pronsledovateli s 5ti body.
Vhrou v poslednm kole na prvn achovnici si zajistil samostatn prvn msto Zden?k Vybral se 6,5 body ze 7 parti. Druh msto vybojoval Pavel Janda ze Sezimova st p?ed t?etm Frantikem Hosti?kou oba se 6ti body.

Kone?n po?ad kategorie dosp?lch

Por. St.c.   Jmno Rtg FED Body
1 5   Vybiral Zdenek 2196 CZE 6
2 9   Janda Pavel 2171 CZE 6
3 7   Hosticka Frantisek 2188 CZE 6
4 2 FM Lacina Adolf 2247 CZE 5
5 12   Goth Jiri 2117 CZE 5
6 4   Dubansky Bohuslav 2206 CZE 5
7 3   Sir Zbynek 2220 CZE 5
8 21   Cuhra Martin 1996 CZE 5
9 11   Simak Pavel 2119 CZE 5
10 8   Snorek Milan 2172 CZE 5

...celkem 75 hr??. Vce zde.


Tato strnka byla vytvorena programem Swiss-Manager

Kone?n po?ad kategorie 1.-3. t?da

1. Novk Luk 7 bod?
2. Kulhnek Ji? 5 b.
3. Pokorn Alb?ta 5 b.
4. Dolealov Lada 4,5 b.
5. Vansek Vladislav 2 b.
6. Kratochvl Vt 1,5 b.
7. ?ek Vojt?ch 1,5 b.
8. Janda Filip 1,5 b.


Kone?n po?ad kategorie 4.-5. t?da

Finlov skupina:
1. Steinbach Jan 3 b.
2. Otradovec Lubo 2 b.
3. Zvra Filip 0,5 b.
4. Skamene Stanislav 0,5 b.


Semifinlov skupiny:
skupina A:
1. Otradovec Lubo 5,5 b.
2. Zvra Filip 5 b.
3. Skalick Tom 4,5 b.
4. ?astn Jan 3 b.
5. Nguyen 2 b.
6. Adamec Jakub 1 b.
7. Kuldnkov Elika 0 b.

skupina B:
1. Skamene Stanislav 5 b.
2. Steinbach Jan 5 b.
3. ourek Martin 4 b.
4. Knotek Petr 3 b.
5. vra David 2 b.
6. Lutovsk Bra 1 b.
7. Michlk Mat?j 1 b.


Tborsk V? 6.-7. t?da

Por. St.c. Jmno Rtg FED Body
1 3 Straka Vojtech 1452 CZE 6
2 7 Novak Tomas 1250 CZE 5
3 4 Valek Tomas 1404 CZE 5
4 2 Zvara David 1456 CZE 4
5 1 Hlavsa Filip 1469 CZE 4
6 6 Kubesa David 1250 CZE 4
7 9 Pikhart Miroslav 1250 CZE 4
8 5 Sladovnik Roman 1391 CZE 3
9 12 Simek Jan 1100 CZE 3
10 8 Petrzelka David 1250 CZE 3
11 10 Pokorna Karolina 1250 CZE 3
12 11 Tomanek David 1250 CZE 2
13 13 Kolencik Drahomir 1000 CZE 1
14 14 Michlik Petr 1000 CZE



Tborsk V? 8.-9. t?da

Por. St.c. Jmno Rtg FED Body
1 5 Lacina Filip 1516 CZE 6
2 2 Sladovnik Tomas 1741 CZE 6
3 1 Kratochvil Josef 1830 CZE 5
4 4 Hess Pavel 1545 CZE 4
5 8 Jenicek Jakub 1250 CZE 3
6 7 Fejt Marek 1250 CZE 3
7 6 Vacek Ales 1492 CZE 3
8 3 Hruska Ondrej 1670 CZE 3
9 9 Otradovec Michal 1250 CZE 2
10 10 Simecek Josef 1250 CZE 2
11 12 Pekarovic Jan 1000 CZE 1
12 11 Hejl Vojtech 1100 CZE 1



Kategorie dorost


1. Hejl Jaroslav 6 b.
2. Vacek Miroslav 5,5 b.
3. Petr?ek Marian 4,5 b.
4. Heller imon 4,5 b.
5. Tomek Jakub 4,5 b.
6. Linhart Ond?ej 4 b.
7. Otradovec Lubo 4 b.
8. Odehnalov Leona 4 b.
9. Hrouda Valdimr 3 b.
10. Flgr Miroslav 2 b.
11. Kutil Pavel 1 b.
12. Mat?jka Jan 0 b.



Na zv?r bych rd pod?koval sponzor?m turnaje, bez jejich pomoci by se turnaj s takovm mnostvm ?astnk? t?ko uskute?nil. Jsou to Teplrna Tbor, m?sto Tbor, firma Bon Bon a SaZ Plze?. Dle ?esk Spo?itelna, Komer?n banka a ?SOB. Velk pod?kovn si jist? zaslou i Hotel Palct, kde se cel turnaj uskute?nil.

Foto z turnaje najdete zde.

Dal ro?nk se uskute?n op?t za rok, tj. 27.12.2006. T?me se na Va ?ast.

Aktualizováno Pátek, 06 Leden 2012 23:15
 

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit

Najděte nejlepší tah